Roky (20-te,50-te,70-te,80-te)

Filtrovať podľa veľkosti

Stránky

Veľmi žiadané sú kostýmy v štýle rôznych období, z ktorých každé sa vyznačuje osobitou módou a nestarnúcim druhom zábavy. Preto sme vytvorili kategóriu 20-te, 50-te, 70-te a 80-te roky, v ktorej ponúkame široký výber tematických kostýmov.

20-te roky sú príznačné najmä tancom charleston a bujarou zábavou. Pre takúto príležitosť máme pripravené výstredné šaty so strapcami v rôznych farbách a prevedeniach. Šaty 50-tych rokov zaraďujeme do počiatkov retro módy. Vyznačujú sa pastelovými farbami, strihom sukne do A, decentnosťou, ale aj nespútaným Hippie štýlom, ktorý nasledoval o pár rokov neskôr. V tejto kategórií sa môžeme pochváliť aj viacerými kostýmami nespútanej Hipisáčky, v ktorých zaručene ohúrite. 80-te roky hýria pestrými farbami, výstrednosťou, divokou kombináciou materiálov a bláznivými účesmi, ktoré naše kostýmy dokonale dopĺňajú.

Disko roky je kategória kostýmov neobmedzených možností. Patria sem najmä zvony, volány, lesklé materiály, vysoké podpätky a veľa zábavy. Populárny je aj kostým Elvis, Beatles, Pomáda či Kankan tanečnica, s ktorým očaríte aj na nejednom karaoke.