Postup pri požičiavaní kostýmov a podmienky vrátenia kostýmov

Karnevalové kostýmy sa požičiavajú deň pred alebo v deň konania karnevalu/akcie a vracajú sa deň po akcii do 15:00 hod. (pondelok až piatok), alebo do 13:00 hod. v sobotu. Kostýmy sa požičiavajú len po osobnej návšteve našej požičovne. Ak termín vrátenia kostýmu padne na nedeľu, deň vrátenia kostýmu sa posunie na pondelok do 15:00 hod. Karnevalový kostým nie je potrebné vyčistiť.

Rezerváciu kostýmu je možné uskutočniť osobne, alebo telefonicky. Ak sa jedná o rezerváciu osobne v našej požičovni, kostým si najskôr vyskúšate a po zapísaní rezervácie Vám bude účtovaný 5€ rezervačný poplatok, ktorý vam neskôr bude odrátaný z celkovej ceny kostýmu. Ak sa jedná o rezerváciu telefonicky, zavoláte na tel.č. 0902 773 744, overíte si dostupnosť kostýmu na daný dátum a po dohode a uhradení rezervačného poplatku 5€ na číslo účtu: SK5311000000002946043780 (do poznámky treba uviesť názov kostýmu a dátumy požičania a vrátenia kostýmu) Vám bude kostým zarezervovaný. Rezervačný poplatok Vám bude taktiež odrátaný z koncovej sumy kostýmu.

Rezervačný poplatok sa vracia iba v prípade, ak rezerváciu zrušíte 48 hodín pred dátumom vyzdvihnutia kostýmu.

Kostýmy sú vyrobené v rôznych krajinách s rôznym veľkostným číslovaním, preto je nevyhnutné si kostým osobne vyskúšať priamo v požičovni na Seberíniho 14 OC Kocka v Bratislave. Na tejto adrese nájdete všetky dospelé, tínedžerské a detské karnevalové kostýmy.